O nás

Každý produkt je umělecké dílo – a každé umělecké dílo má svůj příběh!

To je Elmich.

 

Během naší vývojové cesty jsme si uvědomili, že nejdůležitějším prvkem špičkového kuchyňského produktu je rovnováha mezi jeho funkčností a nároky na estetiku. S týmem profesionálních designérů jsme v každé řadě vytvořili sofistikované produkty, které vnášejí do vaší kuchyně zcela novou úroveň kvality. Každý produkt Elmich prochází důkladným designovým procesem a následná výroba probíhá s využitím nejmodernějších technologií. Přísný proces kontroly kvality výrobků potvrzuje závazek společnosti Elmich poskytovat zákazníkům nejspolehlivější produkty. Každý náš produkt je založen na porozumění zákazníkům.

 

HISTORIE

Společnost Elmich Corporation byla založena před více než 20 lety v Ostravě s hlavní činností v oblasti výroby a obchodu se zbožím pro domácnost. Dnes se díky 20leté cestě vývoje Elmich řadí mezi lídry v oboru. Rozšiřuje svůj vliv i mimo kontinent a působí v mnoha dalších zemích po celém světě, například v USA, Mexiku, Německu, Itálii, Hongkongu, Myanmaru či Vietnamu.

Vietnam je pro nás velice důležitý. Společnost vstoupila na vietnamský trh v roce 2011 otevřením showroomu v Hanoji. Nyní, po 9 letech ve Vietnamu, má Elmich systém necelé desítky showroomů a je přítomný ve většině hlavních supermarketů a obchodů po celé zemi. Stále posiluje svou pozici na trhu s kvalitními domácími spotřebiči.

V září 2015 zprovoznila společnost Elmich v provincii Ha Nam továrnu na ploše 5 hektarů. Jedná se o továrnu s jedním z nejmodernějších systémů výrobní linky v jihovýchodní Asii, s konstrukční kapacitou více než 7 milionů produktů ročně. Jedná se o důležitý milník, který vypovídá o dynamickém rozvoji společnosti Elmich.

 

 

V nadcházející době si Elmich klade za cíl udržovat a upevňovat svou vedoucí pozici v segmentu domácích spotřebičů střední a vyšší třídy, s touhou přinášet spotřebitelům nejkvalitnější výrobky evropského standardu.

 

ZÁKLADNÍ HODNOTY

  • Zákazník je číslo jedna
  • Udržitelný rozvoj
  • Odpovědnost vůči společnosti a životnímu prostředí
  • Inovace – kreativita – profesionalita 

   

Vizí je pak stát se silnou nadnárodní společností v globálním měřítku prostřednictvím rozšiřování působnosti a zvyšování objemu výroby, distribuce a prodeje výrobků pro domácnost. Péče o zákazníky se stále zdokonaluje. Chceme, aby zákazníci byli maximálně spokojeni nejen s produkty, ale celkově s přístupem celé firmy.

 


 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz